Wiele leków przeznaczonych do leczenia innych schorzeń jest wykorzystywanych w Verita Life jako forma terapii nowotworowej mającej na celu zniszczenie komórek rakowych oraz polepszenie funkcjonowania układu immunologicznego. Są to leki powszechnie stosowane w leczeniu cukrzycy, alergii lub używane jako leki przeciwbólowe. Dostępność tych leków na rynku jest duża, a fakt, że na co dzień są używane przez lekarzy sprawia, że skutki uboczne ich stosowania są bardzo dobrze poznane i łatwo wykrywalne.

Alternatywne leki na raka

Środki redukujące stany zapalne, hamujące podziały komórkowe w nowotworach są doskonałym przykładem terapii Off-Label. Stosowane są także leki mające bezpośredni pozytywny wpływ na układ immunologiczny oraz zapobiegające pojawianiu się przerzutów. Zlokalizowaliśmy wiele leków, które przynoszą dobre rezultaty w leczeniu naszych pacjentów. Recepty na te leki mogą zostać wypisane przez każdego lekarza, i stosowane w domu jako dopełnienie leczenia.Pozostałe terapie dostępne w klinikach Verita Life

 

Terapie „Off-Label” są jedną z 15 podstawowych terapii wchodzących w skład spersonalizowanego planu leczenia w Verita Life.

O tym, które terapie będą zastosowane decydują lekarze po zapoznaniu się z historią medyczną pacjenta. Program leczenia jest układany na podstawie indywidulanych potrzeb każdego z nich.

Nasze doświadczenie kliniczne oraz badania naukowe potwierdzają, że metody leczenia, które stosujemy wykazują wysoką skuteczność w atakowaniu oraz niszczeniu komórek nowotworowych. Po dokładnej analizie Twojego przypadku, zostaniesz umówiony na konsultację lekarską. Na jej podstawie lekarz opracuje indywidualny plan leczenia, w którym uwzględni odpowiednie dla Ciebie metody leczenia.

Terapie "off-label" wchodzą w skład 4 programów klinicznych oferowanych przez Verita Life

W Verita life pomożemy Ci w walce z rakiem i jego objawami bez względu na stadium choroby, w jakim się znajdujesz i na jakim etapie leczenia jesteś.

Hipertermia w kombinacji z pozostałymi terapiami wchodzi w skład czterech programów medycznych przygotowanych specjalnie z myślą o leczeniu Twojego przypadku.

1. Verita Life Oncoboost TM -  program przygotowany dla pacjentów, którzy są w trakcie leczenia konwencjonalnego, takiego jak chemioterapia czy radioterapia. Zastosowanie odpowiednich terapii pozwala na zwiększenie skuteczności leczenia I znacznie ogranicza skutni uboczne. Leczenie ukierunkowane jest na polepszenie pracy narządów wewnętrznych oraz wzmocnienie ukłdu immunologicznego.

2. Verita Life 360 TM – kompletny program leczenia raka dla osób poszukujących niekonwencjonalnych metod walki z chorobą. Plan łączy w sobie różnorodne terapie przeciw nowotworowe, stworzone dla pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się konwencjonalnemu leczeniu raka.

3. Verita BodyBoost TM – Specjalny program przygotowujący pacjentów do rozpoczęcia leczenia konwencjonalnego, nastawiony na przygotowanie układu immunologicznego oraz najważniejszych organów pacjenta na chemioterapię i radioterapię.

4. All Clear Aftercare TM – program pozwalający uwolnić się od uciążliwych i bolesnych efektów ubocznych leczenia nowotworowego dla osób w remisji. Program skupia się na regenerację uszkodzonego układu odpornościowego oraz osłabionych organów wewnętrznych. All Clear Aftercare TM pozwala na odzyskanie zdrowia oraz zminimalizowanie ryzyka nawrotu raka.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się