Hipertermia miejscowa to innowacyjny sposób leczenia, który pozwala na zniszczenie komórek rakowych bez szkody dla sąsiadujących z guzem tkanek. Hipertermia nie jest radioaktywna i w przeciwieństwie do radioterapii nie wpływa negatywnie na zdrowie pacjenta.

Jak działa hipertermia miejscowa

Zdrowe tkanki i komórki w organizmie mają zdolność samoregulacji temperatury- bez problemu radzą sobie z neutralizacją ciepła dostarczanego z zewnątrz. Komórki nowotworowe nie mają takiej funkcji. Zastosowanie hipertermii polega na przyłożeniu specjalnej głowicy do skóry pacjenta i ukierunkowanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości na guza, co skutkuje zwiększeniem jego temperatury i zabiciem komórek nowotworowych. Leczenie nie wpływa na tkanki otaczające nowotwór, które pozostają bezpieczne.

Zastosowane hipertermii miejscowej

Bez względu na to, czy Twój nowotwór jest pierwotny czy wtórny, zastosowanie hipertermii miejscowej jest skuteczną metodą leczenia, która może zostać zastosowana u każdego pacjenta w każdym stadium choroby. Jest to terapia naturalna, przynosząca najlepsze efekty w leczeniu nowotworów znajdujących się głęboko w ciele, takich jak:

 • Nowotwory jamy brzusznej i klatki piersiowej
 • Wszystkie typy mięsaków
 • Nowotwory pęcherza moczowego i przewodu pokarmowego
 • Rak kości
 • Przerzuty do kości
 • Guzy mózgu
 • Nowotwory laryngologiczne
 • Nowotwory wątroby i płuc / przerzuty
 • Chłoniaki
 • Przerzuty do węzłów chłonnych
 • Rak prostaty
 • Rak skóry / czerniak


Do tej pory na całym świecie przeprowadzono ponad 20 000 badań dotyczących tematyki hipertermii i jej wykorzystania w leczeniu raka. Dla wielu badaczy hipertermia stanowi podstawową metodę walki z nowotworami, a leczenie jest powszechnie stosowane i zatwierdzone w klinikach w EU.

 

 

Inne metody leczenia dostępne w Verita Life

 

Hipertermia miejscowa jest jedną z 15 podstawowych terapii wchodzących w skład spersonalizowanego planu leczenia w Verita Life.

O tym, które terapie będą zastosowane decydują lekarze po zapoznaniu się z historią medyczną pacjenta. Program leczenia jest układany na podstawie indywidulanych potrzeb każdego z nich.

Nasze doświadczenie kliniczne oraz badania naukowe potwierdzają, że metody leczenia, które stosujemy wykazują wysoką skuteczność w atakowaniu oraz niszczeniu komórek nowotworowych.


Po dokładnej analizie Twojego przypadku, zostaniesz umówiony na konsultację lekarską. Na jej podstawie lekarz opracuje indywidualny plan leczenia, w którym uwzględni odpowiednie dla Ciebie metody leczenia.

Hipertermia miejscowa wchodzi w skład 3 programów klinicznych oferowanych przez Verita Life

W Verita life pomożemy Ci w walce z rakiem i jego objawami bez względu na stadium choroby, w jakim się znajdujesz i na jakim etapie leczenia jesteś.

Hipertermia w kombinacji z pozostałymi terapiami wchodzi w skład dwóch programów medycznych przygotowanych specjalnie z myślą o leczeniu Twojego przypadku.

1. Verita Life Oncoboost TM - program przygotowany dla pacjentów, którzy są w trakcie leczenia konwencjonalnego, takiego jak chemioterapia czy radioterapia. Zastosowanie odpowiednich terapii pozwala na zwiększenie skuteczności leczenia I znacznie ogranicza skutni uboczne. Leczenie ukierunkowane jest na polepszenie pracy narządów wewnętrznych oraz wzmocnienie ukłdu immunologicznego.

2. Verita Life 360 TM – kompletny program leczenia raka dla osób poszukujących niekonwencjonalnych metod walki z chorobą. Plan łączy w sobie różnorodne terapie przeciw nowotworowe, stworzone dla pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się konwencjonalnemu leczeniu raka.

3. All Clear Aftercare TM – program pozwalający uwolnić się od uciążliwych i bolesnych efektów ubocznych leczenia nowotworowego dla osób w remisji. Program skupia się na regenerację uszkodzonego układu odpornościowego oraz osłabionych organów wewnętrznych. All Clear Aftercare TM pozwala na odzyskanie zdrowia oraz zminimalizowanie ryzyka nawrotu raka.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się