Artesunat to substancja wchodząca w reakcję chemiczną z molekułami żelaza znajdującymi się w lizosomach- strukturach komórek. Artesunat powoduje zjawisko apoptozy (programowanej śmierci komórek) u komórkach nowotworowych. Wysoce reaktywne wolne rodniki, które powstają na skutek działania tej substancji niszczą struktury komórek rakowych odpowiedzialne za produkcję energii niezbędnej do życia- mitochondria.

Zawartość żelaza w lizosomach komórek rakowych Ze względu na szybki wzrost, lizosomy komórek rakowych mają znacznie wyższą zawartość żelaza, niż ma to miejsce w przypadku zdrowych komórek. Z tego powodu zdrowe komórki nie zostają dotknięte działaniem Artesunate, podczas gdy komórki rakowe umierają.

Artesunat i konwencjonalne metody leczenia raka

Artesunat doskonale uzupełnia konwencjonalne metody leczenia onkologicznego, nie tylko dlatego, że atakuje i niszczy komórki rakowe, le również zapobiega powstawaniu nowych naczyń krwionośnych w obrębie nowotworu. Źle ukrwione komórki rakowe stają się bardziej wrażliwe na chemio i radioterapię.

 

 

Pozostałe terapie dostępne w klinikach Verita Life

 

Artesunate jest jedną z 15 podstawowych terapii wchodzących w skład spersonalizowanego planu leczenia w Verita Life.

O tym, które terapie będą zastosowane decydują lekarze po zapoznaniu się z historią medyczną pacjenta. Program leczenia jest układany na podstawie indywidulanych potrzeb każdego z nich.

Nasze doświadczenie kliniczne oraz badania naukowe potwierdzają, że metody leczenia, które stosujemy wykazują wysoką skuteczność w atakowaniu oraz niszczeniu komórek nowotworowych.

Po dokładnej analizie Twojego przypadku, zostaniesz umówiony na konsultację lekarską. Na jej podstawie lekarz opracuje indywidualny plan leczenia, w którym uwzględni odpowiednie dla Ciebie metody leczenia.

Artesunate wchodzi w skład 3 programów klinicznych oferowanych przez Verita Life

W Verita life pomożemy Ci w walce z rakiem i jego objawami bez względu na stadium choroby, w jakim się znajdujesz i na jakim etapie leczenia jesteś.

Hipertermia w kombinacji z pozostałymi terapiami wchodzi w skład trzech programów medycznych przygotowanych specjalnie z myślą o leczeniu Twojego przypadku.

1. Verita Life Oncoboost TM -  program przygotowany dla pacjentów, którzy są w trakcie leczenia konwencjonalnego, takiego jak chemioterapia czy radioterapia. Zastosowanie odpowiednich terapii pozwala na zwiększenie skuteczności leczenia I znacznie ogranicza skutni uboczne. Leczenie ukierunkowane jest na polepszenie pracy narządów wewnętrznych oraz wzmocnienie ukłdu immunologicznego.

2. Verita Life 360 TM – kompletny program leczenia raka dla osób poszukujących niekonwencjonalnych metod walki z chorobą. Plan łączy w sobie różnorodne terapie przeciw nowotworowe, stworzone dla pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się konwencjonalnemu leczeniu raka.

3. All Clear Aftercare TM – program pozwalający uwolnić się od uciążliwych i bolesnych efektów ubocznych leczenia nowotworowego dla osób w remisji. Program skupia się na regenerację uszkodzonego układu odpornościowego oraz osłabionych organów wewnętrznych. All Clear Aftercare TM pozwala na odzyskanie zdrowia oraz zminimalizowanie ryzyka nawrotu raka.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się