Zawsze trzeba brać pod uwagę to, co zaleca Twój lekarz onkolog, oraz jakie terapie, zarówno konwencjonalne jak i niekonwencjonalne mogą zostać zastosowane. W przypadku większości chorób, dobrze jest skonsultować swój stan zdrowia z drugim lekarzem , ale w przypadku nowotworów jest to wyjątkowo istotne, ze względu na to, że możliwości leczenia mogą znacznie różnić się od siebie.

Jeżeli bierzesz pod uwagę leczenie w jednej z klinik Verita Life, możliwe, że nasi lekarze zaproponują, byś spróbował leczenia w Verita Life, zanim rozpoczniesz leczenie konwencjonalne. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, istnieje spora szansa, że nie będziesz musiał przechodzić chemioterapii ani radioterapii, jednocześnie unikając uciążliwych efektów ubocznych takiego leczenia. Gdyby jednak rak nie zmniejszył się, nic nie stanie na przeszkodzie, by rozpocząć konwencjonalne leczenie, ale ze wzmocniony układem odpornościowym.

Niezależnie od tego, na którym etapie leczenia się znajdujesz, chętnie doradzimy. Konsultacje z naszym lekarzem przez Skype są darmowe.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się