HomeCare Packs TM to zestawy efektywnych terapii ziołowych, skomponowanych tak, by jak najskuteczniej leczyły konkretny rodzaj nowotworu, jednocześnie zwiększając efektywność pozostałych terapii.

Dr Adem Gunes wraz ze swoim zespołem naukowym podjęli się wyjątkowemu- największemu na świecie tego typu projektowi- oddanego w całości wykorzystaniu ziołowych terapii w leczeniu nowotworów. Dzięki rozległym badaniom udało im się zidentyfikować konkretne kombinacje ziołowe, które skutecznie niszczą komórki nowotworowe konkretnego rodzaju.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz przyjechać do naszych klinik, możesz rozpocząć leczenie u siebie w domu.

Zestawy HomeCare Packs to idealne rozwiązanie dla:

  • osób, które nadal zastanawiają się, jaki rodzaj leczenia wybrać
  • pacjentów ambulatoryjnych, podczas konwencjonalnej terapii
  • osób, które czekają na kolejny etap leczenia

Po zapoznaniu się z twoją historią medyczną nasz zespół lekarski dobierze odpowiednią kompozycję ziół, nutraceutyków i innych silnie działających roślin, która zostanie dostarczona prosto do Twojego domu

HomeCare Packs TM to indywidualnie przygotowane zestawy, których działanie skupia się na zwalczaniu konkretnego rodzaju nowotworu. Podczas komponowania Twojego zestawu bierzemy pod uwagę to, jakie leczenie, z uwzględnieniem konkretnego leku chemioterapeutycznego, było już przeprowadzane.

Działanie każdego z zestawów Homecare Pack ukierunkowane jest na konkretny typ nowotworu (np. raka piersi) i zawiera 5-8 składników. Działanie każdego z komponentów, samodzielnego lub w kombinacji z innymi substancjami jest potwierdzone naukowo. Każdy pacjent otrzymuje dokładnie takie dawki, jakich potrzebuje, dzięki czemu mamy pewność, że kapsułki są bezpieczne do stosowania i skuteczne.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się