O VERITA LIFE

Verita Life specjalizuje się w zarówno konwencjonalnych jak i alternatywnych metodach leczenia raka. Nasze zespoły medyczne składają się z lekarzy, którzy posiadają lata doświadczenia w Austrii, Niemczech, Tajlandii oraz Australii. Bazując na doświadczeniu naszych lekarzy oferujemy zintegrowane pakiety leczenia nowotworów, które są oparte na badaniach naukowych, bezpieczne oraz unikalne dla każdego pacjenta.

Nasze doświadczenie, wiedza oraz dostęp do najnowszych technologii pozwalają na efektywne połączenie leczenia konwencjonalnego z terapiami alternatywnymi.

W klinikach Verita Life onkolodzy oraz specjaliści z innych dziedzin zapewniają doskonałą codzienną opiekę. Jesteśmy oddani pomaganiu pacjentom podczas trwania jednego z pięciu programów. Nasze kliniki są jednymi z nielicznych na świecie, które oferują terapie alternatywne z wielu dziedzin. To jedyne kliniki na świecie, w których wykorzystujemy plany leczenia opracowane w Stanach Zjednoczonych i w Europie pod jednym dachem.

 

Do góry

Dyrektor Medyczny

Dyrektor Medyczny, Dr Adem Gunes spędzil ponad 15 lat swojego życia zawodowego nie tylko na leczeniu nowotworów, ale również na prowadzeniu badań naukowych, równocześnie  publikując i wykładając na ten temat. Jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zwiększania efektywności leczenia, jaką pacjenci uzyskują podczas leczenia konwencjonalnego, z ograniczeniem jednocześnie skutków ubocznych, takich jak uszkodzenie szpiku kostnego, głównych organów i układu immunologicznego.

Dr. Gunes przewodzi zespołowi doradców medycznych oraz onkologów ze specjalistycznym doświadczeniem, którzy z sukcesem leczyli setki pacjentów wykorzystując zarówno medycynę konwencjonalną, jak i alternatywną.

W klinikach onkologicznych Verita Life w Tajlandii i w Niemczech spotkasz doskonałych lekarzy oraz zespoły medyczne, które zawsze chętnie odpowiedzą na twoje pytania. Kliniki Verita Life zapewniają najwyższe standardy opieki medycznej i obsługi pacjenta, w środowisku, nastawionym na dążenie do poprawy stanu zdrowia naszych podopiecznych.  

Dr Adem Gunes 300x300

 

Do góry

NASZA FILOZOFIA

W Verita Life leczymy całe ciało jako całość, by zaatakować nowotwór z wielu stron, odbudować siły regeneracyjne wzmocnić najważniejsze organy oraz układ immunologiczny.

Verita Life specjalizuje się w leczeniu poszczególnych nowotworów używając naturalnych metod opartych na wieloletnich badaniach naukowych. Poprzez zastosowanie terapii z wielu dziedzin, skupiamy się na wspieraniu konwencjonalnych terapii oraz zminimalizowaniu efektów ubocznych, które im towarzyszą.

Wierzymy, że pomaganie pacjentom w powrocie do zdrowia to nie tylko same terapie. Doświadczenia naszych pacjentów wyraźnie pokazują, że zespoły medyczne towarzyszące im podczas leczenia naprawdę dbają o pacjentów. W atmosferze szacunku, zrozumienia i doskonałej opieki medycznej dbamy o to, by pacjenci jak najlepiej poradzili sobie z chorobą.

Do góry

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się