Jak możemy pomóc w leczeniu Raka Płuc

rak pluc

Niezależnie od tego w jakim stadium raka i leczenia znajdujesz się obecnie, pomożemy Ci w walce z Rakiem Płuc.

 

Oferujemy pięć programów medycznych, by zapewnić Ci dostęp do wszystkich terapii opracowanych na podstawie naszego doświadczenia klinicznego i wiedzy w postaci spersonalizowanych planów leczenia, z których jeden będzie odpowiedni dla Ciebie lub Twoich Bliskich.

1. Wspomaganie terapii komplementarnych - Verita OncoboostTM

Jeżeli już teraz przechodzisz radioterapię lub chemioterapię, możemy pomóc zwiększyć efektywność leczenia oraz zredukować efekty uboczne towarzyszące leczeniu, jednocześnie zwiększając szansę na remisję. Terapie, które oferujemy są bezpiecznie i ułożone specjalnie pod potrzeby każdego pacjenta. Celem leczenia jest polepszenie funkcjonowania najważniejszych organów oraz wzmocnienie układu immunologicznego pacjenta.

2. Pełny program leczenia raka - Verita 360TM

Pełny i kompletny program leczenia raka jest przygotowany dla osób, które nie chcą, lub nie mogą podjąć konwencjonalnego leczenia. Stosujemy jedynie udowodnione naukowo, bezpieczne i skuteczne metody leczenia. Pacjenci, który mogą poczekać kilka tygodni zanim zdecydują się podjąć leczenie konwencjonalne, mogą spróbować leczenia w Verita Life w pierwszej kolejności. Bardzo łatwo zmierzyć efekty terapii, a każdy pacjent może podjąć leczenie konwencjonalne w dowolnym momencie.

3. Wzmocnienie niezbędne przez rozpoczęciem leczenia - Verita Body BoostTM

Jeżeli oczekujesz na rozpoczęcie leczenia konwencjonalnego, nasze unikalne plan leczenia pomogą Ci przygotować się do czekającego się leczenia. Wzmocnimy Twój układ odpornościowy, oraz polepszymy funkcjonowanie narządów, by w pełni przygotować Cię do leczenia metodami konwencjonalnymi. Program pomoże ograniczyć zniszczenie organizmu, jakie może pojawić się podczas leczenia, a także zwiększyć efektywność działania leczenia konwencjonalnego.

4. Wyjątkowe mieszanki ziołowe ukierunkowane na leczenie raka - Verita Home Care PacksTM

Jeżeli nie możesz przyjechać do jednej z naszych klinik, możesz od razu rozpocząć leczenie oparte na 15 latach doświadczenia i badań Verita Life. Twój przypadek zostanie przeanalizowany przez naszych lekarzy, a kapsułki przygotowane specjalnie dla Ciebie, ukierunkowane na leczenie Twojego nowotworu, zostaną wysłane prosto do Twojego domu. Wspomogą one także leczenie, które możesz przechodzić.

5. Pozbądź się efektów ubocznych leczenia konwencjonalnego i żyj bez raka - All Clear AftercareTM

To smutne, ale wiele nowotworów powraca w ciągu pięciu lat lub nawet w krótszym czasie. Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy zaniedbuje się czynniki odpowiedzialne za ponowne pojawienie się raka. By mieć pewność, że nowotwór nie powróci, należy odbudować uszkodzone organy oraz osłabiony układ immunologiczny. W Verita Life oferujemy spersonalizowane i unikalne terapie pozwalające to osiągnąć.

 

Terapie dostępne w Verita Life

Niezależnie od tego, który z pięciu Programów Medycznych będziesz przechodzić, proponujemy 15 różnych terapii jako podstawę naszego leczenia. Twój lekarz prowadzący określi dokładnie, które z nich będą dla Ciebie najlepsze.

Dokładna kombinacja i częstotliwość podawania terapii będzie przygotowana tak, by zapewnić najlepsze rezultaty w leczeniu Twojego przypadku.Wybrane ze względu na udowodnioną skuteczność, wszystkie powyższe terapie w licznych badaniach, jak i w naszym szerokim doświadczeniu wykazały, że są zdolne atakować i zabijać komórki rakowe.

W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, zostaniesz umówiony na bezpłatną konsultację z naszym lekarzem. Następnie zostanie przygotowany w pełni spersonalizowany plan leczenia, odpowiedni do Twoich potrzeb.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się