W naszych klinikach Verita Life znajdziesz zintegrowane plany leczenia różnych rodzajów nowotworów. Leczenie ma na celu pozbycie się komórek rakowych, zapobiegnięcie tworzeniu się nowych oraz zahamowanie występowania przerzutów. By zmierzyć efekty leczenia, można zbadać rozmiar nowotworu. W naszych klinikach stawiamy na walkę z rakiem z wielu kierunków, między innymi poprzez wzmocnienie układu immunologicznego oraz najważniejszych organów pacjenta. Własne zdolności regeneracyjne są kluczowe w walce z rakiem.

Twoje leczenie konwencjonalne powinno być wspierane terapiami z różnych dziedzin medycyny, byś mógł osiągnąć jak najlepsze efekty leczenia, oraz zmniejszyć lub uniknąć występowania efektów ubocznych.

Poniżej znajdziesz listę najczęściej leczonych przez nas rodzajów raka, ale jeżeli Twój nowotwór nie widnieje powyżej- nie wahaj się skontaktować z nami. Program leczenia każdego przypadku jest indywidualny, więc dołożymy starań, by leczenie było skoncentrowane na Twoim konkretnym rodzaju nowotworu.

Musisz brać pod uwagę to, co zaleca Twój lekarz onkolog, oraz jakie terapie, zarówno konwencjonalne jak i niekonwencjonalne mogą zostać zastosowane. W przypadku większości chorób, dobrze jest skonsultować swój stan zdrowia z drugim lekarzem , ale w przypadku nowotworów jest to wyjątkowo istotne, ze względu na to, że możliwości leczenia mogą znacznie różnić się od siebie.

Jeżeli bierzesz pod uwagę leczenie w jednej z klinik Verita Life, możliwe, że nasi lekarze zaproponują, byś spróbował leczenia w Verita Life, zanim rozpoczniesz leczenie konwencjonalne. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, istnieje spora szansa, że nie będziesz musiał przechodzić chemioterapii ani radioterapii, jednocześnie unikając uciążliwych efektów ubocznych takiego leczenia. Gdyby jednak rak nie zmniejszył się, nic nie staine na przeszkodzie, by rozpocząć konwencjonalne leczenie, ale ze wzmocniony układem odpornościowym.

Niezależnie od tego, na którym etapie leczenia się znajdujesz, chętnie doradzimy. Konsultacje z naszym lekarzem przez Skype są darmowe.

Kliknij, aby poznać więcej szczegółów O VERITA LIFE.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się