Verita Life - Onkologia Zintegrowana i Komplementarna

Verita Life proponuje wyjątkowe oraz indywidualne programy leczenia nowotworów, których skuteczność została potwierdzona naukowo.
Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają wypełnić lukę pomiędzy klasycznymi metodami stosowanymi w onkologii oraz zintegrowanym podejściem do terapii. Dzięki naszej pomocy łatwiej i bezpieczniej pokonasz raka, ograniczając efekty uboczne i zwiększając prawdopodobieństwo sukcesu w walce z rakiem.

Kliniki Verita Life znajdują się w Niemczech oraz w Tajlandii.

Ponadto wciąż poszerzamy sieć programu dla klinik partnerskich- Verita Alliance, dla centrów leczenia, które podzielają naszą filozofię i mają dostęp do naszych technologii. Kliniki partnerskie pozwalają pacjentom na skorzystanie z naszego doświadczenia bliżej domu. Mają w swojej ofercie niektóre z naszych terapii i zapewniają wsparcie po skończonym leczeniu.

Każda z klinik partnerskich wykorzystuje programy leczenia przygotowane oraz zatwierdzone przez Dr Adema Gunesa.

 

Verita Life Bangkok, Chatuchak, Bangkok Tajlandia

Klinika mieści się na 19 piętrze wieżowca iTower, posiada specjalnie zaprojektowane pomieszczenie, w którym pacjenci otrzymują iniekcje dożylne oraz urządzenie do przeprowadzania hipertermii, warte 300 000 USD.

verita life integrative cancer treatment clinics chatuchak e1440860547733 1004x540

 

Verita Life, Szpital Better Being, Bangkok, Tajlandia

Verita Life mieści się na drugim piętrze szpitala Better Being Hospital, pierwszego szpital w Azji Południowo- Wschodniej, zajmującego się medycyną funkcjonalną.

W szpitalu oferujemy nie tylko nasz zintegrowany program leczenia nowotworów, ale także całe spektrum usług z zakresu medycyny funkcjonalnej, będącej w ofercie tego przełomowego szpitala. Better Being Hospital zlokalizowany jest w samym centrum Bangkoku.

W szpitalu znajdują się sale rehabilitacyjne, basen do aquaterapii, oraz wiele spokojnych miejsc do wypoczynku.

verita life integrative cancer clinics treatment better being hospital e1440860592654 1004x540

 

Verita Life, Monachium, Niemcy

Monachium to miejsce słynące z doskonałych terapii onkologicznych, gdzie znajdują się najlepsze kliniki w Europie.

Klinika Verita Life w Monachium wpisuje się w to otoczenie. Nasze indywidualne plany leczenia dostępne są w tej przepięknej okolicy.

 

Verita Health, Centrum Medycyny Zintegrowanej i Regeneracyjnej, Bangkok, Tajlandia

Klinika ta jest dedykowana najnowocześniejszej medycynie zintegrowanej i regeneracyjnej i znajduje się w samym sercu dzielnicy biznesowej Bangkoku. Klinika zajmuje całe piętro słynnego budynku Mahanakhon Cube.

verita life integrative cancer treatment clinics mahanakhon e1440860573712 1004x540

 

Klinika Medycyny Zintegrowanej i Regeneracyjnej oraz Leczenia Raka, Hua Hin, Tajlandia

Szpital butikowy, który będzie zajmował się głownie terapiami przeciwstarzeniowymi oraz terapiami onkologicznymi. Szpital zajmuje 25000 metrów kwadratowych w malowniczym otoczeniu.

Klinika umiejscowiona w spokojnym i kojącym otoczeniu będzie posiadała niezależną jednostkę Onkologii Zintegrowanej i Komplementarnej.
W zespole medycznym będą pracowali światowej sławy lekarze oferujący plany leczenia Verita Life.

Możliwe jest leczenie szpitalne lub ambulatoryjne/ Możliwe dłuższe pobyty

verita life integrative cancer treatment clinics hua hin thailand e1440864290912
verita life integrative cancer treatment clinics hua hin e1440864311762

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się