Kliniki

 

Verita Life Bangkok, Chatuchak, Bangkok Tajlandia

Klinika mieści się na 19 piętrze wieżowca iTower, posiada specjalnie zaprojektowane pomieszczenie, w którym pacjenci otrzymują iniekcje dożylne oraz urządzenie do przeprowadzania hipertermii, warte 300 000 USD.

verita life integrative cancer treatment clinics chatuchak e1440860547733 1004x540

 

Szpital Partnerski - Leczenie Komórkami Macierzystymi, Bangkok, Tajlandia

Nasz szpital partnerski to jeden z najnowocześniejszych szpitali w kraju. Poza szeroką ofertą standardowych usług medycznych zapewnia ukinalną opiekę dla naszych pacjentów podczas leczenia komórkami macierzystymi. Szpital zlokalizowany jest niedaleko lotniska w Bangkoku. W szpitalu znajdują się sale rehabilitacyjne, basen do aquaterapii, oraz wiele spokojnych miejsc do wypoczynku.

 

DSC04612 

 

Centrum Medycyny Zintegrowanej i Regeneracyjnej, Bangkok, Tajlandia

Klinika ta jest dedykowana najnowocześniejszej medycynie zintegrowanej i regeneracyjnej i znajduje się w samym sercu dzielnicy biznesowej Bangkoku. Klinika zajmuje całe piętro słynnego budynku Mahanakhon Cube.

verita life integrative cancer treatment clinics mahanakhon e1440860573712 1004x540

 

Klinika Medycyny Zintegrowanej i Regeneracyjnej oraz Leczenia Raka, Hua Hin, Tajlandia

Szpital butikowy, który będzie zajmował się głownie terapiami przeciwstarzeniowymi oraz terapiami onkologicznymi. Szpital zajmuje 25000 metrów kwadratowych w malowniczym otoczeniu.

Klinika umiejscowiona w spokojnym i kojącym otoczeniu będzie posiadała niezależną jednostkę Onkologii Zintegrowanej i Komplementarnej.
W zespole medycznym będą pracowali światowej sławy lekarze oferujący plany leczenia Verita Life.

Możliwe jest leczenie szpitalne lub ambulatoryjne/ Możliwe dłuższe pobyty

verita life integrative cancer treatment clinics hua hin thailand e1440864290912
verita life integrative cancer treatment clinics hua hin e1440864311762

Do góry

Leczenie

Do góry

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się