Destination Good Health to miejsce w którym zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania w dziedzinie nowoczesnej medycyny dla pacjentów z chorobami chronicznymi.  Jako niezależna organizacja ułatwiamy dostęp do najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych metod leczenia, opracowanych przez doświadczonych lekarzy i naukowców.  Programy medyczne, z których mogą skorzystać nasi pacjenci są często unikalne na skalę światową.

Destination Good Health powstało bezpośrednio z potrzeby pomocy osobom, które często są pozostawione same sobie, dla których leczenie konwencjonalne nie istnieje, lub możliwości leczenia się wyczerpały.

hanna

Hanna Borek, założycieka Destination Good Health. Z wykształcenia naukowiec, biotechnolog, od ponad 7 lat pomaga pacjentom z Polski i z innych krajów wyjechać na najbardziej zaawansowane leczenie z dziedziny medycyny regeneracyjnej i funkcjonalnej. Córka pacjenta z SBMA, opuszkowo-rdzeniowym zanikiem mięśni, który jako jeden z wielu pacjentów pomimo diagnozie, dzięki jej pomocy i zaawansowanemu leczeniu wygrywa z chorobą.

Wychodzimy z założenia, że w przypadku choroby najgorszy jest brak działania. Edukujemy pacjentów. Wierzymy, że łatwiej jest podjąć decyzję o leczeniu, kiedy ktoś pomaga zrozumieć na czym ono polega i jak może pomóc, jakie są dostępne alternatywy i jakich efektów się spodziewać. Jesteśmy szczerzy i zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjenta.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć odpowiednie leczenie, organizujemy darmowe konsultacje ze specjalistami z całego świata w dziedzinie neurologii, chorób autoimmunologicznych medycyny regeneracyjnej, alternatywnego leczenia raka oraz innych dziedzin. Po przylocie do wybranego szpitala organizujemy odbiór z lotniska, i wspieramy pacjentów na ich drodze do zdrowia.

Jesteśmy partnerem Unique Access, oganizacji zrzeszającej osoby pomagające pacjentom z wielu krajów odnaleźć odpowiednie leczenie.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się