LECZENIE RDZENIOWEGO ZANIKU MIĘŚNI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Global Stem Cells oferuje całościowe programy leczenia Rdzeniowego Zaniku Mięśni z wykorzystaniem dużych dawek mezenchymalnych komórek macierzystych, rozbudowanym programem rehabilitacyjnym i terapiami wspomagającymi. Ta efektywna kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii medycznych z terapiami funkcjonalnymi pomogła już wielu pacjentom, pomagając im osiągnąć całe spektrum ważnych rezultatów leczenia.

 

 

 O SMA, leczeniu konwencjonalnym i jak komórki macierzyste mogą pomóc

Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) to choroba dziedziczna atakująca neuron ruchowy w rdzeniu kręgowym. Neuron ruchowy kontroluje świadome ruchy mięśni, a co za tym idzie, SMA skutkuje znaczną degenerację mięśni i osłabieniem, obniżonym napięciem mięśniowym, problemami z równowagą i koordynacją. U wielu pacjentów pojawiają się takzwane drugorzędowe objawy, takie jak deformacje stawów, dysfunkcje oddechowe, i problemy z funkcjami poznawczymi.

Nie ma leczenia na SMA, a to, jak choroba będzie się rozwijała ocenia się na podstawie zestawu symptomów obecnych u każdego pacjenta. Zwykle pacjentom przepisuje się multiwitaminy i fizjoterapię, by zachować siłę mięśniową i zapobiec komplikacjom strukturalnym w organizmie. Mezenchymalne komórki macierzyste wykazują olbrzymi potencjał w leczeniu wielu chorób neurologicznych, łącznie z SMA, łównie ze względu na ich zdolności do różnicowania się w komórki nerwowe oraz astrocyty. Ponadto komórki macierzyste wydzielają czynniki wzrostu, które zwiększają szanse na przetrwanie neuronów i wspomagają wzrost neuronów ruchowych.

Global Stem Cells jest jednym z liderów w dziedzinie medycyny i proponuje sprawdzone programy leczenia SMA, z których skorzystało już wielu pacjentów. Podajemy wyższe dawki komórek macierzystych w kombinacji z rozbudowanym programem rehabilitacyjnym i innymi terapiami wspierającymi, dzięki czemu obserwujemy bardzo dobre rezultaty leczenia. 

 

Możliwe Rezultaty*

• Polepszenie funkcji motorycznych

• Zmniejszenia osłabienia mięśni

• Polepszenie równowagi i koordynacji ruchowej

• Zmniejszenie sztywności mięśniowej

Leczenie komórkami macierzystymi nie prowadzi do całkowitego wyleczenia pacjenta, ale może znacznie opóźnić rozwój choroby i cofnąć niektóre z objawów, co znacznie poprawia jakość życia. Poprawa po leczeniu nie będzie stała, i będzie trwała przez pewnien okres czasu po terapii, w zależności głównie od tempa postępowania zaniku. Po otrzymaniu dokumentacji medycznej, nasi lekarze zapewnią więcej informacji na temat Twojego leczenia.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Program leczenia

 21 dni

6-8 iniekcji Allogenicznych Mezenchymalnych Komórek Macierzystych

Kombinacja iniekcji dożylnych i poprzez punkcję lędźwiową

15 zabiegów Akupunktury, 15 sesji Fizjoterapii, 15 sesji Terapii Zajęciowej, 15 sesji Przezczaszkowej Stymulacji Magnetycznej (TMS), 9 sesji w Hiperbarycznej Komorze Tlenowej

Zakwaterowanie dla pacjenta i opiekuna, opieka dietetyka i posiłki dla pacjenta 

Doświadczenia Pacjentów

Zachęcamy do obejrzenia filmów z filmy z wywiadami naszych pacjentów, którzy leczyli się komórkami macierzystymi. Rezultaty leczenia, o których wspominają oni w filmach są typowe w leczeniu Rdzeniowego Zaniku Mięśni, lecz nie można zagwarantować, że wszyscy pacjenci uzyskają identyczne efekty po skończonej terapii.

*Efekty leczenia komórkami macierzystymi różnią się od pacjenta do pacjenta i nie mogą być zagwarantowane

 Spinale Muskelatrophie Typ 1  Stammzell-Therapie Testimonial
Spinale Muskelatrophie Typ 1 Stammzell-Therapie Testimonial
 Kyle and Rayanna -- SMA II Adult Stem Cell Patients
Kyle and Rayanna -- SMA II Adult Stem Cell Patients
 Nirma - SMA III Stem Cell Patient
Nirma - SMA III Stem Cell Patient

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się