Leczenie Rozszczepu Kręgosłupa Komórkami Macierzystymi

 Leczymy pacjentów z rozszczepem kręgosłupa już od 2005 roku. Rozszczep kręgosłupa to wada wrodzona, która wynika z niepełnego zamknięcia cewki nerwowej w czasie wszesnego rozwoju dziecka w łonie matki. Diagnoza ta oznacza niszczenie neuronów u dziecka, prowadzące do problemów z poruszaniem się oraz zmianami w działaniu pęcherza moczowego oraz zwieraczy. Leczenie skupia się na regeneracji komórek nerwowych u pacjenta, dlatego komórki macierzyste podawane są poprzez punkcję lędźwiową do płynu mózgowo rdzeniowego oraz dożylnie.

 

Możliwe Rezultaty 

  • Lepsze funkcjonowanie motoryczne
  • Zmniejszenie opóźnienia rozwojowego

Komórkami macierzystymi nie da się wyleczyć rozszczepu kręgosłupa, ale można zredukować objawy choroby. Po otrzymaniu dokumentacji medycznej, nasi lekarze zapewnią więcej informacji na temat Twojego leczenia.

*Efekty leczenia komórkami macierzystymi różnią się od pacjenta do pacjenta i nie mogą być zagwarantowane

 

Pakiet leczenia

6-8 Iniekcji komórek macierzystych, Fizjoterapia, Akupunktura, Aquaterapia, Hiperbaryczna komora tlenowa, Terapia Mowy, Terapia Dietą, Stosowana Analiza Behawioralna, Terapia Zajęciowa.

Odbiór z lotniska i odwiezienie na lotnisko, Wstępne badania medyczne, 24/7 asysta medyczna, anglojęzyczni lekarze, komfortowe zakwaterowanie z opcją wyboru rodzaju pokoju.

21 dni leczenia.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się