Leczenie Choroby Nerek Komórkami Macierzystymi

Global Stem Cells oferuje całościowe programy leczenia Przewlekłej Choroby Nerek z wykorzystaniem dużych dawek mezenchymalnych komórek macierzystych, rozbudowanym programem rehabilitacyjnym i terapiami wspomagającymi. Ta efektywna kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii medycznych z terapiami funkcjonalnymi pomogła już wielu pacjentom, pomagając im osiągnąć całe spektrum ważnych rezultatów leczenia.

 

 

O Przewlekłej Chorobie Nerek, leczeniu konwencjonalnym, i jak komórki macierzyste mogą pomóć.

Przewlekła choroba nerek to poważna przyczyna utraty zdrowia i śmiertelności, która dotyczy 11% dorosłych. W poważnych przypadkach może prowadzić do niewydolności nerek na którą nie ma leku, i wymagana jest dializa lub przeszczep nerek. Przewlekłą choroba nerek powodowana jest przez wiele czynników, między innymi nadciśnienie, cukrzycę, kłębuszkowe zapalenie nerek, torbielowatość nerek, i toczeń.

Główne objawy Przewlekłej Choroby Nerek to brak apetytu, zmęczenie, brak koncentracji, gromadzenie płynu w organizmie, sucha i swędząca skóra. Usunięcie przyczyny i wczesne rozpoczęcie leczenia może zapobiec rozwojowi choroby i niewydolności nerek, ale pomimo to, choroba z czasem może znowu zacząć postępować. W związku z coraz większą ilością przypadków zachorowań na przewlekłą chorobę nerek, społeczeństwo coraz częściej szuka leczenia komórkami macierzystymi.

Przeprowadzono liczne badania naukowe na mezenchymalnych komórkach macierzystych, za względu na ich zdolnośc do różnicowania się w wiele różnych rodzajów komórek. Udowodniono, że stosowanie komórek macierzystych jest bezpieczne. Komórki macierzyste mogą odbudować strukturę nerek, a również stymulować ich własne komórki, a także wydzielać czynniki wzrostu, odpowiadające za przetrwanie komórek nerkowych, jednocześnie inicjując naturalny proces leczenia. W Global Stem Cells używamy mezenchymalnych komórek macierzystych do leczenia Przewlekłej choroby nerek niewydolności nerek. Leczyliśmy już pacjentów osiągając bardzo dobre rezultaty.

 

Możliwe rezultaty

-poprawa funkcjonowania nerek

-spowolnienie rozwoju choroby

 

Program Leczenia

5 dni

4 iniekcje allogenicznych mezenchymalnych komórek macierzystych podanych przez iniekcję dożylną

Gwarantowane minimum 160 milionów komórek macierzystych

Zakwaterowanie dla pacjenta i opiekuna, wyżywienie dla pacjenta

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się