Leczenie Porażenia Mózgowego Komórkami Macierzystymi

Global Stem Cells oferuje całościowe programy leczenia Porażenia Mózgowego z wykorzystaniem dużych dawek mezenchymalnych komórek macierzystych, rozbudowanym programem rehabilitacyjnym i terapiami wspomagającymi. Ta efektywna kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii medycznych z terapiami funkcjonalnymi pomogła już wielu pacjentom, pomagając im osiągnąć całe spektrum ważnych rezultatów.

 

O Porażeniu Mózgowym, konwencjonalnych metodach leczenia i o tym, jak komórki macierzyste mogą pomóc

Porażenie mózgowe to grupa niepostępujących zaburzeń centralnego układu nerwowego, które charakteryzują się nieprawidłowościami w strukturach organizmu i zaburzeniami postury, którym często towarzyszy niezdolność do uczenia się, upośledzenie funkcji poznawczych, nieprawidłowe rozwijanie się i epilepsja. Głównymi przyczynami występowania porażenia mózgowego są przedwczesny poród, zablokowanie dostępu do tlenu podczas porodu, porody bliźniaków lub trojaczków, nieprzewidziana urazy przed, podczas lub po porodzie.

Porażenie mózgowe jest uznawane za nieuleczalne, a głównym celem leczenia jest zapobieganie drugoplanowym komplikacjom. Komórki macierzyste były szeroko badane pod kątem możliwości leczenia porażenia mózgowego, i są przez wielu naukowców uznawane za najlepszą metodę. Dane kliniczne pokazują, że mezenchymalne komórki macierzyste są zdolne do naprawy zniszczonych lub martwych komórek (dendrycytów i aksonów). Ponadto, pomagają one regulować odpowiedź układu odpornościowego przeciwko własnym neuronom oraz wydzielają czynniki wzrostu, które promują wzrost komórek, wspomagają ich różnicowanie się. Czynniki wzrostu stymulują własne komórki mózgu pacjenta do wzrostu i przyspieszają procesy naprawcze.

Pacjenci poddani tej metodzie wykazali zauważalną poprawę stanu zdrowia, szczególnie w kwestii koordynacji i zakresu ruchu. Terapia pozwala na poprawę spastyczności i siły mięśniowej, co w dalszej kolejności korzystnie wpływa na prowadzoną rehabilitację ruchową. Duże znaczenie dla pacjentów miało też ograniczenie ataków epilepsji. Zaobserwowano również lepsze przełykanie i zwiększoną zdolność wymowy.

Global Stem Cells oferuje pacjentom dostęp do leczenia porażenia mózgowego. Zapewniamy najlepsze istniejące programy terapeutyczne, zaczynające się od dokładnej analizy historii choroby przez zespół naszych ekspertów. 

 

Możliwe Rezultaty*

• Większy zakres ruchu

• Lepsza koordynacja

• Zmniejszenie upośledzenia umysłowego

• Poprawa siły mięśniowej

• Poprawa spastyczności

• Ograniczenie epilepsji

• Poprawa w przełykaniu

• Poprawa mowy

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Program Leczenia:

21 dni

6-8 iniekcji Allogenicznych Mezenchymalnych Komórek Macierzystych

Kombinacja iniekcji dożylnych i poprzez punkcję lędźwiową

15 zabiegów Akupunktury, 15 sesji Fizjoterapii, 15 sesji Terapii Zajęciowej, 15 sesji Przezczaszkowej Stymulacji Magnetycznej (TMS), 9 sesji w Hiperbarycznej Komorze Tlenowej

Zakwaterowanie dla pacjenta i opiekuna, opieka dietetyka i posiłki dla pacjenta 

 

 *Efekty leczenia komórkami macierzystymi różnią się od pacjenta do pacjenta i nie mogą być zagwarantowane

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się