Leczenie Marskości Wątroby komórkami macierzystymi

 

Global Stem Cells oferuje całościowe programy leczenia Marskości Wątroby z wykorzystaniem dużych dawek mezenchymalnych komórek macierzystych oraz terapii wspomgających. Ta efektywna kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii medycznych z terapiami funkcjonalnymi pomogła już wielu pacjentom, pomagając im osiągnąć całe spektrum ważnych rezultatów leczenia.

 

 

O Marskości Wątroby, leczeniu konwencjonalnym i jak mogą pomóc komórki macierzyste

Marskość wątroby to powoli postępująca choroba wątroby, która polega na tworzeniu się tkanki bliznowej na organie, co skutkuje utratą normalnych funkcji. W związku z tym, że wątroba to organ odpowiedzialny za wiele funkcji życiowych, złe jej funkcjonowanie objawia się problemami takimi jak: pożółkła skóra, zmęczenie, brak apetytu, utrata wagi lub przybranie na wadze, swędzenie skóry, upośledzenie funkcji poznawczych, retencję płynów i problemy z układem trawiennym. Zapalenie wątroby, nadużywanie alkoholu i obtłuszczona wątroba są najczęstszymi przyczynami marskości wątroby.

Nie ma lekarstwa na marskość wątroby, a leczenie zawsze skupia się na eliminowaniu przyczyny choroby, by zapobiec dalszym komplikacjom. Konwencjonalne leczenie nie przynosi korzyści w większości przypadków, i często konieczny jest przeszczep wątroby. Odkrycie mezenchymalnych komórek macierzystych oraz ich zdolności do różnicowania się w różne typy komórek, łącznie z komórkami wątroby (hepatocytami) daje nowe możliwości w leczeniu pacjentów z marskością wątroby. Ponadto, wątroba to duży organ, do którego dociera olbrzymia ilość krwi, co sprawia, że łatwo do niej dotrzeć więc ma potrzeby stosowania inwazyjnych metod dostarczania komórek macierzystych.

Intensywne badania naukowe pomogły naukowcom w opracowaniu metod wykorzystania komórek macierzystych w leczeniu marskości wątroby, a Global Stem Cells jest jedną z nielicznych organizacji, która wykorzystuje te metody w leczeniu pacjentów. Używamy dużych ilości MSCs i z sukcesem leczyliśmy już dziesiątki pacjentów.

 

Możliwe rezultaty:

 

-poprawiony apetyt,

-mniejsze zmęczenie,

-poprawa w gromadzeniu płynów w organizmie (wodobrzusze, obrzęki),

-poprawa funkcji poznawczych,

-lepsze trawienie

-zapobieganie kolejnym powikłaniom.

 

Program Leczenia

5 dni

4 iniekcje allogenicznych mezenchymalnych komórek macierzystych podanych przez iniekcję dożylną

Gwarantowane minimum 160 milionów komórek macierzystych

Zakwaterowanie dla pacjenta i opiekuna, wyżywienie dla pacjenta

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się