Leczenie Dystrofii Mięśniowej Komórkami Macierzystymi

Global Stem Cells oferuje całościowe programy leczenia Dystrofii Mięśniowych z wykorzystaniem dużych dawek mezenchymalnych komórek macierzystych, rozbudowanym programem rehabilitacyjnym i terapiami wspomagającymi. Ta efektywna kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii medycznych z terapiami funkcjonalnymi pomogła już wielu pacjentom, pomagając im osiągnąć całe spektrum ważnych rezultatów.

O Dystrofii Mięśniowej, leczeniu konwencjonalnym i jak mogą pomóc komórki macierzyste

Dystrofie mięśniowe to grupa dziedzicznych, neurologiczno- mięśniowych chorób takich jak: na przykład: Dystrofia Mięśniowa Duchenne’a (DMD), Dystrofia Mięśniowa Becker’a (BMD), Dystrofia Kończyn (LGMD), Dystrofia Twarzowo-Łopatkowa (FSHD), czy Dystonia Dystrofia Mięśniowa skutkuje postępującym zanikiem mięśni, wraz ze znacznym obciążeniem funkcji motorycznych oraz równowagi i koordynacji. Wielu pacjentów cierpi na drugorzędowe powikłania takie jak kardiomiopatia czy niewydolność układu oddechowego.

Obecnie dostępne metody leczenia obejmują kortykosteroidy i łagodną do średniej fizjoterapię, jednak efekty leczenia pozostają minimalne. Terapia genowa i leczenie komórkami macierzystymi to dwie najbardziej obiecujące metody leczenia pacjentów z dystrofią mięśniową. Podczas gdy terapia genowa wciąż jest we wczesnych fazach badawczych, przez ostatnie lata stawiano duży nacisk na wykorzystanie komórek macierzystych w celu zatrzymania przebiegu choroby, przybieraniu masy mięśniowej i polepszeniu funkcji motorycznych.

W Global Stem Cells z sukcesami leczyliśmy wielu pacjentów cierpiących na różne rodzaje dystrofii mięśniowych, wykorzystując kombinację mezenchymalnych komórek macierzystych i medycyny funkcjonalnej. Mezenchymalne komórki macierzyste znane są ze swoich właściwości regeneracyjnych. Mogą się one różnicować w liczne linie komórkowe, łącznie z włóknami mięśniowymi, a ich łatwość do migrowania do mięśni objętych chorobą sprawia, że pacjenci z dystrofią mięśniową to jedni z najlepszych kandydatów do leczenia komórkami macierzystymi.

Możliwe Rezultaty*

Pacjenci, których leczyliśmy wykazali znaczną poprawę w:

-Przyroście masy mięśniowej

-Wzroście siły mięśniowej

-Poprawie funkcji motorycznych

-Polepszeniu równowagi i koordynacji

-Spowolnieniu rozwoju choroby

 

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Program Leczenia:

21 dni

6-8 iniekcji Allogenicznych Mezenchymalnych Komórek Macierzystych

Kombinacja iniekcji dożylnych i domięśniowych

15 zabiegów Akupunktury, 15 sesji Fizjoterapii, 15 sesji Terapii Zajęciowej, 15 sesji Przezczaszkowej Stymulacji Magnetycznej (TMS), 9 sesji w Hiperbarycznej Komorze Tlenowej

Zakwaterowanie dla pacjenta i opiekuna, opieka dietetyka i posiłki dla pacjenta

 

*Efekty leczenia komórkami macierzystymi różnią się od pacjenta do pacjenta i nie mogą być zagwarantowane

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się