Terapie oferowane w Better Being Hospital to wyniki wielu lat badań klinicznych i naukowych. Dorosłe komórki macierzyste, których używają nasi lekarze w szpitalu są bezpieczne dla pacjentów i nie mogą powodować pojawienia się zmian nowotworowych, jak w przypadku komórek embrionalnych. U żadnego z naszych pacjentów nie pojawiły się guzy nowotworowe na sutek leczenia komórkami macierzystymi. 

Jedyne efekty uboczne obserowane u naszych pacjentów to przede wszystkim powszechne następstwa wykonania punkcji lędźwiowej. Ograniczają się one do bólu głowy, pleców lub nóg, lekko podwyższonej temperatury ciała, zawrotów głowy, w niewielu przypadkach występują nudności. Większość z efektów ubocznych leczenia komórkami macierzystymi nie trwa dłużej niz 24-48 godzin po zabiegu. 

Lekarze i pielegniarki są dostępni dla naszych pacjentów całą dobę. 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się