Wpracujemy ze szpitalem w Bangkoku, w Tajlandii, by dzięki połączeniu technologii komórkowych oraz doświadczenia tutejszych lekarzy zapewnić najlepsze leczenie naszym pacjentom. Szpital, w którym leczą się nasi pacjenci posiada liczne akredytacje międzynarodowe z takich krajów jak USA, Niemcy czy Norwegia, co oznacza, że standartem odpowiada najbardziej zaawansowanym szpitalom w tych krajach. Każdy pacjent, poza leczeniem komórkami macierzystymi otrzymuje indywidualny program rehabilitacyjny, na który składa się: fizjoterapia, aquaterapia, terapia zajęciowa, hiperbaryczna komora tlenowa, akupunktura, masaże oraz terapia dietą. Centrum Medyczne które zapewnia wiele rodzajów leczenia w jednym miejscu, co korzystnie wpływa na poprawę stanu zdrowia naszych pacjentów.

Podczas, gdy tradycyjna medycyna stawia na postawienie diagnozy, medycyna funkcjonalna skupia się na zlokalizowaniu przyczyny zmian chorobowych stosując podejście holistyczne, w którym zaangażowany jest zarówno  pacjent jak i fizjoterapeuta. Jest to przełomowe podejście w leczeniu pacjentów z chorobami chronicznymi. Zmieniając punkt odniesienia z diagnozy na pacjenta, medycyna funkcjonalna skupia się na leczeniu człowieka, zamiast koncentrować się na wybranym symptomie.

Dzięki współpracy z jednym z najnowocześniejszych szpitali w Tajlandii mamy pewność, że nasi pcjenci będą pod doskonałą opieką. Zapewniamy wsparcie lekarzy i ich wiedzę jeszcze przed przylotem do Bangkoku, jak i w trakcie i po leczeniu. 

Galeria

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się