Klinika Cellthera znajduje się w Brnie, w Czechach.

Klinika koncentruje się na wykorzystaniu komórek macierzystych tkanki łącznej w medycynie regeneracyjnej. Cellthera została założona w 2010 roku i wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową zdobytą w skutek własnych działań badawczych w dziedzinie technologii komórkowych.

Firma opracowała swój oryginalny proces wytwarzania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej i tkanki łącznej. Komórki macierzyste są tylko częścią zrębu frakcji naczyń (SVF), grupy komórek, które można wyizolować z tkanki tłuszczowej i tkanki łącznej. Oprócz komórek macierzystych SVF zawiera dodatkowe typy komórek użytecznych w regeneracji uszkodzonej tkanki. Dlatego też klinika wykorzystuje potencjał leczenia wszystkich komórek świeżo izolowanych z SVF w zastosowaniach klinicznych.

Placówka Cellthera jest akredytowana przez Krajowe Biuro Kontroli Leków (SÚKL) w ramach korzystania z komórek tkanki tłuszczowej SVF zgodnie z ustawą 296/2008 Sb.

Wszystkie aplikacje są całkowicie bezpieczne i oparte są na ponad 10-letnim doświadczeniu zdobytym przez pracowników Cellthera, którzy mieli okazję uzyskać cenną wiedzę na renomowanych ośrodków badawczych w Europie i w USA.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się