Pani H. 60 lat, stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

„Ból kolana zniknął, mogę spać bez tabletek i iść na dłuższy spacer."

Pan Z., 56, stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Już więcej nie doświadczam wstawania w nocy, ze względu na bóle stawów. Bolesność stawów zwyczajnie zniknęła. Bolą jedynie mięśnie uda po dłuższym spacerze . Obecne rozwiązanie to wykorzystanie fizycznych ćwiczeń terapeutycznych"

Pan T., 67 lat, stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"W przypadku zwykłych czynności, takich jak chodzenie, bieganie, pływanie, jazda rowerem, lekkich wędrówek, jazdy na nartach, jazdy samochodem i wychodzeniu po schodach, moje kolana nie bolą."

Pan F., 75 lat, stadium 3 zapalenia stawów -Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Zastosowanie komórek macierzystych znacznie poprawiło moja mobilność i bez bólu funkcjonuję w codziennych aktywnościach. Nie czuję się już gorzej w związku z ograniczeniami w marszu, pracy lub sportu. W grupie osób mogę nadążyć za innymi. Samorealizuję się i odnajduję w społeczeństwie. Mogę być ponownie aktywny. "

Pan F., 80 lat, stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Leczenie komórkami macierzystymi wyeliminowało problemy z bólem kolana tak dobrze, że mogę swobodnie chodzić bez bólu i nie przyjmować żadnych tabletek lub innych leków.

Pan P., 59 lat, stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Dwa lata temu nie chodziłem, ale praktycznie się czołgałem. Teraz nadal nie mogę biegać, ale mogę chodzić i jeździć na rowerze. Zwykle śpię całą noc, moja noga boli tylko od czasu do czasu. W sumie to jestem zadowolony. "

Pani K, 57 lat- stadium 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Przeszłam leczenie komórkami macierzystymi na oba kolana jednocześnie. Prawe kolano leczono wcześniej na Słowacji według tradycyjnych metod, które dały efekt krótkoterminowy. Ból był tak poważny, że nie byłam w stanie poruszać się po schodach. byłam również zmuszona rzucić pracę, gdzie przepracowałam 30 lat. Po zastosowaniu komórek macierzystych na szczęście wróciłam do pracy i mam znacznie mniej problemów. "

Pan J., 87 lat, stadium2- 3 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

"Znaczące zmniejszenie bólu, możliwość uprawiania sportu i ćwiczeń, i potwierdzenie mojej opinii na temat lekarzy, którzy zniechęcali mnie, by poddać się tej procedurze. Mam teraz znacznie więcej optymizmu"

Pani P., 56, stadium3- 4 zapalenia stawów - Ocena stanu zdrowia po roku od zastosowania metody:

„Nie muszę już korzystać z kuli przy chodzeniu, lepiej wchodzi mi się po schodach, poruszam się dzisiaj praktycznie bez ograniczeń. Nie mogłam wcześniej kucać, teraz to możliwe”

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz na wykorzystywanie plików Cookie w celu realizacji usług. Mam możliwość określenia warunków przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce w celu konfiguracji usługi.

Zgadzam się